BİTLİS TAYGAV TOPTAN KÖMÜR

Gazibey Mahallesi, Kemal Fevzi Caddesi No:52/E, 13000 / Bitlis Merkez / Bitlis
Cep Onaylı
Silver
Bugün 1 , Mart ayında 13 ve toplamda 62 ayrı kişi ziyaret etti.

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

BİTLİS TAYGAV TOPTAN KÖMÜR

Gazibey Mahallesi, Kemal Fevzi Caddesi No:52/E, 13000 / Bitlis

BİTLİS TAYGAV TOPTAN KÖMÜR


Bitlis TAYGAV TOPTAN KÖMÜR 1991 yılında Bitlis merkez’de kurulan firmamız Taygav Kömürcülük; 2010 yılı itibari ile hizmet ağını genişleterek TAYGAV TOPTAN KÖMÜR adı ile Bitlis Ve ilçelerine kömür satışı yapmaya başlamıştır. Kaliteli ürünleri ile Bitlis kömür firmaları arasına giren firma; herzaman sektörün öncüsü olmuştur. ÜRÜNLERİMİZ HİZMETLERİMİZ İthal rus Kömürü, ithal afrika kömürü, Yerli şırnak kömürü, Kütahya tunçbilek kömürü, çelik meşe mangal kömürü. Toptan ve Perekende Satışı yapmaktayız. Size bir telefon kadar yakınız.

 

ÜRÜNLERİMİZ HİZMETLERİMİZ 

İthal rus Kömürü, ithal afrika kömürü, Yerli şırnak kömürü, Kütahya tunçbilek kömürü, çelik meşe mangal kömürü. Toptan ve Perekende Satışı yapmaktayız.  Size bir telefon kadar yakınız.


BAYİLİK ÇALIŞMAMIZ


Şahyak kömür, çalışkan kömür, safi kömür, bamak kömür, safkar Kömür, Atakaş kömür, ekokömür, ak kömür, alyak kömür, şahkar Kömür, Bölge bayii olan firmamız Tayğav Kömürcülük, kalite’yi Ucuza sunmayı hedef edinmiştir


Geniş ürün yelpazesi, genç ve dinamik kadrosuyla odun ve kömür Sektörünün çekici gücü Haline gelmiştir, firmamızın ilk hedefi    “kaliteli hizmet”tir.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Bitlis  kömür,Bitlis   kömürcülük ,Bitlis  kömür fiyatları,Bitlis   kömür firmaları,Bitlis  kömür satışı ve Bitliste kömürcüler olarak bu firmaya arama motorlarından ulaşabilirsiniz. 0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:00 00:00
Cumartesi08:00 00:00
Pazar08:00 00:00

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *