DİYARBAKIR TAYGAV TOPTAN KÖMÜR

Fırat Bulvarı Karayıl Sitesi A / 270 Kayapınar/Diyarbakır Merkez / Diyarbakır
Cep Onaylı
Silver
Bugün 1 , Mart ayında 20 ve toplamda 145 ayrı kişi ziyaret etti.

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

DİYARBAKIR TAYGAV TOPTAN KÖMÜR

Fırat Bulvarı Karayıl Sitesi A / 270 Kayapınar/Diyarbakır

DİYARBAKIR TAYGAV TOPTAN KÖMÜR


1991 yılında Diyarbakır merkez’de kurulan firmamız Taygav  Kömürcülük; 2010 yılı itibari ile hizmet ağını genişleterek TAYGAV  TOPTAN KÖMÜR adı ile  Diyarbakır Ve ilçelerine kömür satışı yapmaya başlamıştır. Kaliteli ürünleri ile Diyarbakır kömür firmaları arasına giren firma; herzaman  sektörün öncüsü olmuştur. 


ÜRÜNLERİMİZ HİZMETLERİMİZ 

İthal rus Kömürü, ithal afrika kömürü, Yerli şırnak kömürü, Kütahya tunçbilek kömürü, çelik meşe mangal kömürü. Toptan ve Perekende Satışı yapmaktayız.  Size bir telefon kadar yakınız.


BAYİLİK ÇALIŞMAMIZ


Şahyak kömür, çalışkan kömür, safi kömür, bamak kömür, safkar Kömür, Atakaş kömür, ekokömür, ak kömür, alyak kömür, şahkar Kömür, Bölge bayii olan firmamız Tayğav Kömürcülük, kalite’yi Ucuza sunmayı hedef edinmiştir


Geniş ürün yelpazesi, genç ve dinamik kadrosuyla odun ve kömür Sektörünün çekici gücü Haline gelmiştir, firmamızın ilk hedefi    “kaliteli hizmet”tir.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Diyarbakır  kömür,Diyarbakır kömürcülük , Diyarbakır kömür fiyatları,Diyarbakır kömür firmaları, Diyarbakır  kömür satışı ve Diyarbakırda kömürcüler olarak bu firmaya arama motorlarından ulaşabilirsiniz. 

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:00 - 00:00
Cumartesi08:00 - 00:00
Pazar08:00 - 00:00

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *