Güven Su Arıtma Sistemleri

Merkez / Batman
Cep Onaylı
Ücretli
Bugün 1 , Ocak ayında 33 ve toplamda 922 ayrı kişi ziyaret etti.

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

Güven Su Arıtma Sistemleri

Güven Su Arıtma Sistemleri

Su arıtma sistemlerinde, uzun yılların verdiği tecrübe ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Güven Su Arıtma markasıyla tezgah altı arıtma cihazları, tezgah üstü arıtma sistemleri ve arıtmalı sebillerin ithalatını yurtdışından yapmaya başladık.
Misyon
Su arıtma konusunda faaliyet veren firmamızın her zaman ihtiyaçları karşılayabilecek donanıma sahip olma çabasında olan, yenilikleri takip eden, ihtiyaç ve talepler doğrultusunda en ekonomik ve verimli çözümü bulmaya çalışan, daima hizmet kalitesini ve hızını arttıracak çözümler arayışında bir firma olma prensibini korumaktır.


Güven Su Arıtma Sistemleri eviniz için daha temiz, daha berrak, daha lezzetli suyu doğrudan musluktan sağlar. Sertifikalı su arıtıcımız içtiğimiz suyun kalitesini yükseltir, kirletici maddeleri azaltır ve sudaki bakteri ve virüsleri yok eder.

Karbon filtre teknolojisi Su Arıtma Sisteminde kullanılan karbon blok, sudaki maddecikleri, klor tadını ve kokusunu ve olası 140'tan fazla sağlığa zararlı kirleticileri yok eder.

Ultraviyole (UV) teknolojisi
Su arıtma kartuşunun içindeki ultraviyole ampul, içme suyumuzda mevcut olması olası bakteri ve virüslerin %99.99'undan fazlasını öldürür.
Güven Su Arıtma Sistemimizin, piyasada mevcut olan en etkili su arıtıcılarından biri olduğu bağımsız testlerle kanıtlanmıştır. Aynı zamanda ekonomik de olan montajı kolay, kompakt ve şık arıtıcımızın tek bir kartuşuyla altı kişilik bir aileye bütün bir yıl boyunca (toplam 5.000 litre bazında) yetecek kadar su sağlar.

Doğrudan musluğunuzdan temiz ve taze içme suyu kullanmak istiyorsanız Güven Su Arıtma Sistemini seçin.
-------------------------------------
FİRMA HAKKINDA: Batman su sistemleri,Batman su arıtma,Batman su arıtma sistemleri alanında faaliyet gösteren güven su arıtma sistemleri temiz su ihtiyacınızı karşılayacaktır. Batmanda temiz su içmek istiyorsanız sizi de Güven su arıtma sistemlerinin güvenli hijyenik temiz su sistemleriyle tanışmaya davet ediyoruz. Batman su arıtma firmaları arasında başta gelen Güven su sistemleri tüm bölgeye hizmet vermekten onur duyar. Lotus su arıtma,ihlas su arıtma,aura su arıtma,Wision su arıtma cihazlarıyla Batmanda temiz arıtılmış su içme zevkini yaşayın. Son teknoloji su arıtma cihazlarımızla piyasada satılan en kaliteli ambalaj sularından beş kat daha kaliteli su içme ayrıcalığı yaşayacaksınız.

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:00 - 18:00
Cumartesi08:00 - 14:00
PazarKapalı

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *