İdo Produksiyon Batman Dış Çekim Düğün Fotoğrafçısı

Meydan mahallesi. Cumhuriyet meydanı Merkez / Batman
Cep Onaylı
Ücretsiz
Bugün 1 , Ağustos ayında 38 ve toplamda 38 ayrı kişi ziyaret etti.

Tanıtım Videosu

Çiftlerle tanışmayı seviyoruz. Bize emanet edilen anların kıymetinin bilinciyle çalışıyoruz. Bu kıymetli anlardan, eşsiz anılar üretiyoruz. Her çekim sürecini çiftlerimizin üslubunu yansıtan bir proje olarak ele alıyoruz. Biz işimizi seviyoruz. . Her çiftin hikayesi özeldir. Hayatınızın başrolü siz ve sevdikleriniz olduğuna göre, kendi fotoğraflarınızı ve filminizi tüm telaşınız sona erdikten sonra keyifle izlemek istemez misiniz? Çiftlerimizin, hayatlarının dönüm noktasının bir parçası olup, o gün bittiğinde, onlar heyecan ve telaştan hiçbir şey hatırlamazken, en doğal hallerini yakalayıp, onlara sunarak; o günü ölümsüzleştirmeyi hedefliyoruz. . Batman Dış Çekim Düğün Fotoğrafçısı ‘yız, Diyarbakır , Mardin ve Türkiye de her yere çekime gitmekteyiz.Tel:05469315480, instagram: ido_produksiyon_batman. Fotoğraf ve video çekimleriniz için iletişime geçebilirsiniz. Klip, hikaye, reklam, tanıtım, müzisyen klibi, doğum öncesi ve sonrası fotoğrafçısı ve film yapımcısıyız. Bilgi ve Rezervasyon için sizlere bir telefon kadar yakınız.

Tüm Yorumlar

İdo Produksiyon Batman Dış Çekim Düğün Fotoğrafçısı

   Çiftlerle tanışmayı seviyoruz. Bize emanet edilen anların kıymetinin bilinciyle çalışıyoruz. Bu kıymetli anlardan, eşsiz anılar üretiyoruz. Her çekim sürecini çiftlerimizin üslubunu yansıtan bir proje olarak ele alıyoruz. Biz işimizi seviyoruz.


   Her çiftin hikayesi özeldir. Hayatınızın başrolü siz ve sevdikleriniz olduğuna göre, kendi fotoğraflarınızı ve filminizi tüm telaşınız sona erdikten sonra keyifle izlemek istemez misiniz? Çiftlerimizin, hayatlarının dönüm noktasının bir parçası olup, o gün bittiğinde, onlar heyecan ve telaştan hiçbir şey hatırlamazken, en doğal hallerini yakalayıp, onlara sunarak; o günü ölümsüzleştirmeyi hedefliyoruz

   Batman Dış Çekim Düğün Fotoğrafçısı ‘yız, Diyarbakır , Mardin ve Türkiye de her yere çekime gitmekteyiz.Tel:05469315480, instagram: ido_produksiyon_batman. Fotoğraf ve video çekimleriniz için iletişime geçebilirsiniz. Klip, hikaye, reklam, tanıtım, müzisyen klibi, doğum öncesi ve sonrası fotoğrafçısı ve film yapımcısıyız. Bilgi ve Rezervasyon için sizlere bir telefon kadar yakınız.

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:00 23:00
Cumartesi08:00 23:00
Pazar08:00 - 18:00

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *