İdo Produksiyon Batman Dış Çekim Düğün Fotoğrafçısı

Meydan mahallesi. Cumhuriyet meydanı Merkez / Batman
Cep Onaylı
Ücretli
Bugün 2 , Aralık ayında 9 ve toplamda 177 ayrı kişi ziyaret etti.

Tanıtım Videosu

Biz işimizi seviyoruz; Batman Dış Çekim Düğün Fotoğrafçısı ‘yız, Diyarbakır , Mardin ve Türkiye de her yere çekime gitmekteyiz. Tel: +905469315480, instagram: ido_produksiyon_batman. Fotoğraf ve video çekimleriniz için iletişime geçebilirsiniz. Düğün, kına, nişan, kısa film, uzun metraj film, belgesel, klip, müzisyen klibi, konser çekimleri, reklam tanıtım, ürün fotoğrafçılığı, model fotoğrafçılığı, mezuniyet fotoğrafçılığı, düğün fotoğrafçılığı, düğün belgeseli düğün hikayesi video klip çekimi, doğum öncesi, doğum anı ve doğum sonrası fotoğrafçılığı, bebek ve çocuk fotoğrafçılığı, ürün ve katalog çekimleri gibi çeşitli alanlarda üretim yapan kolektif bir oluşumdur. İdo Produksiyon Fotoğraf ve Film ‘in Kurucusu olarak; Yıllardır fotoğrafçılığa ve film yapımcılığına duyduğumuz ilgiden dolayı seyahat fotoğrafçılığını ve anı filmleri yaptık. Bir zaman sonra farkına vardık ki yaptığımız çalışmalar kabına sığmamaya başladı ve ‘’İdo Produksiyon’’ ortaya çıktı. Fotoğraf ve Film yapımcılığımızı akademik anlamda daha iyi gelişmiş birileri olarak yapabilmek için ikinci ve üçüncü üniversite olarak; Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümünü bitirdik. Yapımcısı, yönetmeni, görüntü yönetmeni ve senaristi olduğumuz filmlerde de yer aldık. En özel gününüzü, en doğal ve keyifli halinizdeyken görüntülemeye geliyoruz :) Bilgi ve Rezervasyon için : 05469315480

Tüm Yorumlar

Serdar

Oyunuz:

İşimizi Hakkıyla Yaptığımıza Canı Gönülden inanıyoruz. Teşekkür ederiz.

İdo Produksiyon Batman Dış Çekim Düğün Fotoğrafçısı

   Batman Dış Çekim Düğün Fotoğrafçısı ve Düğün Hikayesi Kısa Film Video Klip Yapımcısı - Diyarbakır - Mardin - Türkiye - ido Produksiyon Batman

   Çiftlerle tanışmayı seviyoruz. Bize emanet edilen anların kıymetinin bilinciyle çalışıyoruz. Bu kıymetli anlardan, eşsiz anılar üretiyoruz. Her çekim sürecini çiftlerimizin üslubunu yansıtan bir proje olarak ele alıyoruz. Biz işimizi seviyoruz ve Yeniliklere her zaman hazırız.

   Her çiftin hikayesi özeldir. Hayatınızın başrolü siz ve sevdikleriniz olduğuna göre, kendi fotoğraflarınızı ve filminizi tüm telaşınız sona erdikten sonra keyifle izlemek istemez misiniz? Çiftlerimizin, hayatlarının dönüm noktasının bir parçası olup, o gün bittiğinde, onlar heyecan ve telaştan hiçbir şey hatırlamazken, en doğal hallerini yakalayıp, onlara sunarak; o günü ölümsüzleştirmeyi hedefliyoruz.

   İdo Produksiyon Fotoğraf ve Film: Birlikte çalışmaktan keyif alan, heyecan duyan; Düğün, kına, nişan, kısa film, uzun metraj film, belgesel, klip, müzisyen klibi, konser çekimleri, reklam tanıtım, ürün fotoğrafçılığı, model fotoğrafçılığı, mezuniyet fotoğrafçılığı, düğün fotoğrafçılığı, düğün belgeseli düğün hikayesi video klip çekimi, doğum öncesi, doğum anı ve doğum sonrası fotoğrafçılığı, bebek ve çocuk fotoğrafçılığı, ürün ve katalog çekimleri gibi çeşitli alanlarda üretim yapan kolektif bir oluşumdur.

   Instagram sayfamızdan ve Youtube kanalımızdan örnek fotoğraf ve video kliplerimize bakabilirsiniz:

   Instagram ► https://www.instagram.com/ido_produksiyon_batman/

   En özel gününüzü, en doğal ve keyifli halinizdeyken görüntülemeye geliyoruz :)


   Bilgi ve Rezervasyon için : +905469315480

1 firma favorilere ekledi
Puan 5 / 5 - 1 yorum

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:00 23:00
Cumartesi08:00 23:00
Pazar08:00 - 18:00

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *