Kuruçeşme Kahvesi Ataköy

Kuruçeşme Mah. Muallim Naci Cad. No:105-105 Besiktas / İstanbul
Cep Onaylı
Ücretli
Bugün 1 , Şubat ayında 9 ve toplamda 27 ayrı kişi ziyaret etti.

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

Kuruçeşme Kahvesi Ataköy

Kuruçeşme Mah. Muallim Naci Cad. No:105-105

Ataşehir'deki şubemiz toplam 1500² alana kurulu olup dört bölümden oluşmaktadır. 250 kişi oturma kapasitesi olan şubede 5 adet  VIP sinema ve toplantı odası,  bir adet kareoke odası, okey alanları yer almakta. Bilardo ve PlayStation sosyal alanları ile hizmete açıldı.İstanbul'un nadide semtlerinden biri olan Kuruçeşme'de 2008 yılından beri hizmet vermekte olan KURUÇEŞME KAHVESİ, rahat ve şık atmosferi, çok fonksiyonlu kullanım alanları ve samimi işletme politikası ile yılda ortalama 360.000 kişiyi ağırlamaktadır.


Zengin ve doyurucu menüsü, nargile servisi, özel organizasyonlar için kapalı alanı, alternatifli barı ve oyunları ile Boğaz şeridinin aktif ve popüler işletmelerinden biri olmuştur.


Haftanın 7 günü 09;00 - 03:00 arası hizmet veren KURUÇEŞME KAHVESİ'inde misafirler; zengin menüsünden yemek seçebilir, nargile keyfi yaparken tavla yada otomatik masalarda okey oynayabilirler. Ayrıca mekanın her yerinde bulunan dev ekranlarda takımların maçlarını keyifle izleyebilirler.

-----------------------------------------------------------------------------------------

FİRMANIN FAALİYET GÖSTERDİĞİ ALANLAR:İstanbulda kahveci,İstanbulda cafeler,İstanbulda cafe firmaları,İstanbuldaki cafeler,İstanbuldaki cafe firmaları,İstanbulda kahvaltı mekanları,İstanbuldaki restaurantlar,İstanbulda restaurant,İstanbulda kuruçeşme kahvecisi,Kuruçeşme kahvecisi İstanbul,Kuruçeşme kahvesi Ataköy,Ataköyde kuruçeşme kahvesi


0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:00 - 19:00
Cumartesi08:00 - 19:00
Pazar08:00 - 19:00

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *