Özel Ayşegül Kreş ve Gündüz Bakım Evi

BATMAN Merkez / Batman
Ücretli
Bugün 1 , Mayıs ayında 26 ve toplamda 418 ayrı kişi ziyaret etti.

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

Özel Ayşegül Kreş ve Gündüz Bakım Evi

BATMAN

Özel Ayşegül Kreş ve Gündüz Bakım Evi

Çocuklarımız hayatımıza anlam katan en güzel dünya nimeti. Çocuklarımız kendilerine güzel bir hayat yaşatabilmek için olanca gücümüzle uğraştığımız en kıymetli hazinemiz.

Ne var ki anne babalar gün boyu çalıştıkları için çocuklarına yeterince zaman ayıramıyorlar.İş ile ev arasında gidip geliyorlar. Artık karamsarlığa, endişeye kapılmanıza gerek yok çünkü Özel Batman Ayşegül Kreş ve Gündüz Bakım Evi var. Çocuklarınıza anne şefkatiyle baba eğiticiliğiyle abla dostluğuyla yol gösterecek, gelişimleri,eğitimleri için bilgi birikimlerini şefkat ve merhamet duygularıyla birleştiren uzman eğitimci kadrosuyla Özel Ayşegül Kreş ve Gündüz Bakım Evi her an çocuklarınızın yanında olacaktır.

0-2 yaş, 2-4 yaş, 4-6 yaş özel gruplarıyla isteğe göre tam gün yarım gün eğitim bakım seçenekleriyle tüm ailelerimizin hizmetindeyiz. Özel Ayşegül Kreş ve Bakım Evi geniş, ferah sınıflarıyla;zengin eğitsel, oyunsal araçlarıyla birbirinden farklı aktivitelerle çocuklarımızın tüm gereksinimlerini karşılayacaktır.

İsteğinize bağlı olarak okul öncesi eğitimi, bale, drama, İngilizce eğitimleriyle çocuğunuzun her alanda gelişimini destekliyoruz
Okul öncesi eğitimiyle çocuğunuzun ilkokula hazır bir halde girmesini ve belki de ömür boyu sürecek başarı kapılarının sonuna kadar açılmasını sağlamak istiyorsanız, Çocuğum hem eğitim alsın hem de bedensel,ruhsal gelişimi desteklensin diyorsanız, çocuğum güzel bir arkadaş ortamında kendini rahatça ifade edebilsin diyorsanız sizi Özel Ayşegül Kreş ve Gündüz Bakım Evine bekliyoruz.

FİRMA HAKKINDA:Batman kreş,Batmanda kreş,Batmanda en iyi kreş,Batmanın en güzel kreşi,Batman bakım evi,Batmanda bakım evi,Batman en güzel bakım evi,Batman Özel Ayşegül Kreş,Özel Ayşegül kreş,Ayşegül kreş,Batman polis kreş,Batman asker kreş,Batman memur kreş,Batman öğretmen kreş,Batman doktor kreş,Batman 0-6 yaş bakım evi,Batmanda 0-6 yaş bakım evi,Batman 0-6 yaş kreş,Batmanda 0-6 yaş kreş,Batman bale,Batman drama,Batman 0-6 yaş İngilizce,Batman bakıcı,Batman çocuk bakım,Batman özel bakım,Batman özel çocuk bakımı, Batman bebek bakımı,Batman çocuk özel eğitim,Batman özel eğitim,Batmanda çocuk eğitimi,Batman anaokulu,Batman özel anaokulu,Batman özel ana okulu,Batman ana sınıfı,Batman özel ana sınıfı,Batman 0-6 yaş

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:00 - 18:00
Cumartesi08:00 - 14:00
PazarKapalı

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *