Villacım Emlak

Kalkan Mah. Cumhuriyet Cad. No:38/2 Kas / Antalya
Cep Onaylı
Ücretli
Bugün 1 , Mart ayında 11 ve toplamda 64 ayrı kişi ziyaret etti.

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

Villacım Emlak

Kalkan Mah. Cumhuriyet Cad. No:38/2

Villacım, 10 yılı aşkın süredir turizm sektöründe profesyonel olarak hizmet sunan girişimci bir ekip tarafından 2016 yılında kurulmuştur. Hızla gelişmekte olan fakat doğru altyapı ve hizmet anlayışının tam olarak oturamadığı villa tatili alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. İlk senesinde ortalama 6.000’den fazla misafiri başarılı bir şekilde ağırlamayı başararak, “bütünleşik hizmet” yapısı dahilinde gelişmeye devam etmektedir.

Tüm villa kiralama hizmetleri “Villacım Emlak Tur. İnş. San. Ve Tic. LTD. ŞTİ.” olarak kurumsal bir zeminde sunulmaktadır. Ayrıca firmamız, 10487 TÜRSAB belge numarası ile A Grubu Acente konumundadır. Hizmet süreçlerinde Villacım’ın benzersiz destek anlayışı her adımda sizlerle birliktedir. Günün her saatinde villacim.com.tr web sitesinde sadece seçkin villa seçenekleri yer alır. Binlerce villa arasından “yerinde kontrol” anlayışı ile incelenen ve onaylanarak sitemize dahil edilmiş olan 300’ü aşkın özel villa sizlerle paylaşılır. Villacım portföyünde bulunan her bir villa müstakildir ve kendine ait özel havuza sahiptir.

Villacım üzerinden beğendiğiniz villa için, bir kaç saniye için rezervasyon yapmanız mümkündür.

------------------------------------------------------------------------

FİRMANIN FAALİYET GÖSTERDİĞİ ALANLAR:Antalyada kiralık villalar,Antalyada kiralık villa fiyatları,Antalyada kiralık villa,Antalyada ucuz kiralık villalar,Antalyada kiralık villa hizmetleri,Kiralık villa hizmetleri Antalya,Uygun kiralık villalar Antalya,Antalyada uygun kiralık villalar,Antalyada villacım,Villacım Antalya,

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:00 - 19:00
Cumartesi08:00 - 19:00
Pazar08:00 - 19:00

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *