Zeki Ticaret Mereto Özdoğuş Çay

Toptancılar Sitesi 4.Blok No:2 BATMAN Merkez / Batman
Ücretli
Bugün 1 , Haziran ayında 2 ve toplamda 798 ayrı kişi ziyaret etti.

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

Zeki Ticaret Mereto Özdoğuş Çay

Toptancılar Sitesi 4.Blok No:2 BATMAN

Zeki Ticaret Mereto Özdoğuş Çay

Müşteri memnuniyetini üst noktada tutarak, ilkelerimizden ödün vermeden ihtiyaçlarınıza göre doğru ürün ve uygun fiyat politikası güderek hizmet ve fiyat avantajını siz müşterilerimizle buluşturmayı amaçlamaktadır. Firmamızın başarısı müşteri meuniyeti ile paralel olarak yükselmektedir.Kahvehane açacaklar, Kıraathane açacaklar bize uğramadan karar vermeyiniz.

Batmanda her türlü kahve kıraathane ürünlerini bir arada bulabileceğiniz ender mekanlardan biri olan Zeki Ticaret ile kahvehane kıraathane ürünleriniz için işyeri işyeri gezmenize gerek kalmadı. Siz keyifle çayınızı yudumlarken işyeriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünler tecrübeli elemanlarımız tarafından hazırlanmaktadır.

Mereto Özdoğuş Çay ile gerçek tadın keyfini yaşayın. Deneyin bir daha vazgeçemeyeceksiniz. FİRMA HAKKINDA: Batman kahve ürünleri,Batman kıraathane malzemeleri,Batman toptan çay,Batman mereto çay,Mereto özdoğuş çay,Örnek çay,Elrana çay,Ankun çay kazanları,Batmanda kahvehane,Batmanda kahve ürünleri,Batman çay evi malzemeleri.Batman zeki ticaret,Batman mereto çay,Batman toptancı,Batmanda toptancı,Batman toptan kahvehane ürünleri alanında faaliyet gösteren firmamız size bir telefon kadar yakın.

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:00 - 18:00
Cumartesi08:00 - 14:00
PazarKapalı

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *