Batman Korniş Perde Yıkama Ve Elektrik Bakım Onarım

Batman Korniş Perde Yıkama Ve Elektrik Bakım Onarım

1258 kez görüntülendi.

Batman korniş ve elektrik bakım onarım

0545 676 27 84 Ara

Çalışma Saatleri

Hafta içi : 09.00-24.00 Cumartesi : 09.00-24.00 Pazar : 09.00-24.00
Çamlıtepe Mahallesi Bahçeşehir Koleji Yukarısı Güzel Ev Avm Karşısı
Merkez / Batman

Batman korniş montajı denince ilk akla gelen isim. Batman merkezde açılan firma ;Akbaş Korniş sizlere evinizi dağıtmadan ,tozlanmadan hizmet vermektedir. Çok meşakkatli bir iş olan perde kornişlerinizi yeni aparat sayesinde delinen yerin tozunu hapsediyor ve kesinlikle evinizi kirletmiyor. Böylece eviniz tertemiz kalıyor. Kafanız rahat olsun. 

Batmanda perde yıkama hizmeti sunan tecrubeli bir ekip . Güvenilir ve güleryüzlü personeller ile firma sizleri önemsemekte.Firma; zebra -stor ve diğer tüm perde modellerini titizlikle yıkama hizmeti vermektedir. 

Batmanda elektrik bakım tesisat işlerinizde olabilecek bir arızada yine Akbaş elektrik korniş imdadınıza yetişiyor.  Firma evinizin yada İşyerinizin pekçok alanında sizlere çözüm  ortağı olmakta ... 

Bu firmayı keşfetme zamanı geldiğine inanıyoruz. 

Not : Firma merkezi bir konumdadır. Çamlıtepe Mahallesi Bahçeşehir koleji Yukarısında Güzel Awm Karşısında yer almaktadır. 

 

Batman Korniş Perde Yıkama Ve Elektrik Bakım Onarım İş İlanları

Firmaya ait henüz iş ilanı bulunamadı!

Batman Korniş Perde Yıkama Ve Elektrik Bakım Onarım iş ilanı yayınladığında bu alanda görebilirsiniz.

Akbaş korneş batman Akbaş korneş Batman Akbaş korneş Batmanda korneşçi Batman korneş ustası Akbaşkorneş Korneşci Batman Akbaş korniş Batman Korniş
Batmanda spor salonları