Batman Özel Güvenlik

Batman Özel Güvenlik

6389 kez görüntülendi.

Batmanda özel güvenlik kursu

0542 172 08 72 Ara
(0488) 214 18 12 Ara

Çalışma Saatleri

Hafta içi : 08:00 - 19:00 Cumartesi : 08:00 - 19:00 Pazar : Açığız
Cumhuriyet Mah. 1503 Sok No 4 Türk Telekom Binası Karşısı Sinika İş Merkezi Arkası
Merkez / Batman

        Batman Özel Güvenlik 

      Batman merkezde Türk Telekom  binası karşısında ,Sinika iş merkezi arkasında geniş bir alanda hizmet vermektedir.  Bu firmanın otopark sorunu yoktur. Şehir içi ve belediye otobüs hatları üzerinde olduğundan , ulaşımı gayet rahattır. Diyarbakır caddesine 20 m mesafededir.

     Batmanda özel silahlı ve silahsız eğitim kursları alanında uzman bir ekiple hizmet ve başarı odaklı çalışmayı prensip edinmiştir. Özel güvenlik kurslarını başarıyla tamamlayan kursiyerlere iş istihdamı sağlama konusunda yardımcı olmaktadır. 

     Özel güvenlik kursunda , hiç zorlanmadan ekip ve ekipmanlarla saha tecrübesini bire bir uzman hocalar nezdinde alacaksınız. 

 

      Özel güvenlik kursu tecrübesiyle  Batmanda silahlı silahsız  olarak özel güvenlik eğitimleri vermektedir.Batman özel güvenlikte yeni dönem kayıtları başlamıştır.Kredi kartı geçerlidir.Silahlı ve silahsız özel güvenlik kartı yenileme ve sertfika yenileme yapılır.

  

                   FET: Ağustos 2020 

Batman Özel Güvenlik İş İlanları

Firmaya ait henüz iş ilanı bulunamadı!

Batman Özel Güvenlik iş ilanı yayınladığında bu alanda görebilirsiniz.

Batman Özel Güvenlik batman özel güvenlik adres batman özel güvenlik kursu nerede batman özel güvenlik kursu iletişim batman özel güvenlik kursu telefon özel güvenlik kursu batman batmanda özel güvenlik eğitimleri Özel güvenlik batman
Batmanda spor salonları