Batman Padişah Halı Satış Mağazası

Batman Padişah Halı Satış Mağazası

Batman Padişah Halı Satış Mağazası

0543 974 1220
0535 609 1812
.

Çalışma Saatleri

Hafta içi : 08:00 21:00 Cumartesi : 08:00 21:00 Pazar : Kapalı
Bahçeli Evler Mah. Stad Cad. (Eski Stadyum Arkası, Alyans Düğün Salonu Yanı) /Batman
Merkez / Batman

          Batman Padişah Halı Satış Mağazası


Batman Padişah Halı Satış Mağazası ; Üretim araçlarında son teknoloji ve en iyi malzemeyi kullanarak ,müşteri beklentilerine uygun özgün renk ve desen ile ürettiği ürünleri etkin pazarlama ağı ile müşteri beğenisine sunarak Müşteri Memnuniyetini sürekli sağlamak hedefindedir.

İş ahlakı, özveri ve disiplini kendisine kılavuz edinen Batman Padişah Halı Satış Mağazası, ürünlerini yer döşemesinin ötesinde dekorasyon aracı olarak görmekte ve kendi bünyesinde bulundurduğu tasarım ekibi ile eşsiz desenleri, modern dokuma teknikleriyle halılara işleyerek, her beğeniye uygun ürünler sunmaktadır.

ürettiği kaliteli ve ürün çeşitliliği her yıl artan halılarıyla ,müşteriyi memnun etmeyi temel amaç edinmiş bir kurumdur.

Sektöründe kurumsallaşarak yükselen, tasarım çalışmalarıyla Türkiye'de örnek alınan, globalleşen dünyaya uyum sağlayan, cirosu her geçen yıl artan, sektörde söz sahibi bir firma olacaktır.

Firmanın konum bilgisi bulanamadı.
batman padişah halı satış mağazası batman padişah halı batmanda ucuz halı batman padişah halı telefon batman padişah halı adres padişah halı satış mağazası