BİNGÖL TAYGAV TOPTAN KÖMÜR

BİNGÖL TAYGAV TOPTAN KÖMÜR

1699 kez görüntülendi.

BİNGÖL TAYGAV TOPTAN KÖMÜR

0533 059 0272 Ara
0533 059 0272 Ara
https://www.komursitesi.com/iletisim/

Çalışma Saatleri

Hafta içi : 08:00 00:00 Cumartesi : 08:00 00:00 Pazar : 08:00 00:00
Yenişehir, 82000 / Bingöl
Merkez / Bingöl

BİNGÖL TAYGAV TOPTAN KÖMÜR 


Bingöl TAYGAV TOPTAN KÖMÜR 1991 yılında Bingöl merkez’de kurulan firmamız Taygav Kömürcülük; 2010 yılı itibari ile hizmet ağını genişleterek TAYGAV TOPTAN KÖMÜR adı ile Bingöl Ve ilçelerine kömür satışı yapmaya başlamıştır. Kaliteli ürünleri ile Bingöl kömür firmaları arasına giren firma; herzaman sektörün öncüsü olmuştur. ÜRÜNLERİMİZ HİZMETLERİMİZ İthal rus Kömürü, ithal afrika kömürü, Yerli şırnak kömürü, Kütahya tunçbilek kömürü, çelik meşe mangal kömürü. Toptan ve Perekende Satışı yapmaktayız. Size bir telefon kadar yakınız.

 

ÜRÜNLERİMİZ HİZMETLERİMİZ 

İthal rus Kömürü, ithal afrika kömürü, Yerli şırnak kömürü, Kütahya tunçbilek kömürü, çelik meşe mangal kömürü. Toptan ve Perekende Satışı yapmaktayız.  Size bir telefon kadar yakınız.


BAYİLİK ÇALIŞMAMIZ


Şahyak kömür, çalışkan kömür, safi kömür, bamak kömür, safkar Kömür, Atakaş kömür, ekokömür, ak kömür, alyak kömür, şahkar Kömür, Bölge bayii olan firmamız Tayğav Kömürcülük, kalite’yi Ucuza sunmayı hedef edinmiştir


Geniş ürün yelpazesi, genç ve dinamik kadrosuyla odun ve kömür Sektörünün çekici gücü Haline gelmiştir, firmamızın ilk hedefi    “kaliteli hizmet”tir.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Bingöl  kömür,Bingöl   kömürcülük ,Bingöl  kömür fiyatları,Bingöl   kömür firmaları,Bingöl  kömür satışı ve Bingölde kömürcüler olarak bu firmaya arama motorlarından ulaşabilirsiniz. Firmanın konum bilgisi bulanamadı.

BİNGÖL TAYGAV TOPTAN KÖMÜR İş İlanları

Firmaya ait henüz iş ilanı bulunamadı!

BİNGÖL TAYGAV TOPTAN KÖMÜR iş ilanı yayınladığında bu alanda görebilirsiniz.

bingöl taygav toptan kömür bingöl kömür satış bingölde kömür fiyatları bingöl toptan kömür bingölde toptan kömür toptan kömür satış bingöl taygav toptan kömür adres taygav toptan kömür iletişim