BİTLİS TAYGAV TOPTAN KÖMÜR

BİTLİS TAYGAV TOPTAN KÖMÜR

1563 kez görüntülendi.

BİTLİS TAYGAV TOPTAN KÖMÜR

0533 059 0272 Ara
0533 059 0272 Ara
https://www.komursitesi.com/iletisim/

Çalışma Saatleri

Hafta içi : 08:00 00:00 Cumartesi : 08:00 00:00 Pazar : 08:00 00:00
Gazibey Mahallesi, Kemal Fevzi Caddesi No:52/E, 13000 / Bitlis
Merkez / Bitlis

BİTLİS TAYGAV TOPTAN KÖMÜR


Bitlis TAYGAV TOPTAN KÖMÜR 1991 yılında Bitlis merkez’de kurulan firmamız Taygav Kömürcülük; 2010 yılı itibari ile hizmet ağını genişleterek TAYGAV TOPTAN KÖMÜR adı ile Bitlis Ve ilçelerine kömür satışı yapmaya başlamıştır. Kaliteli ürünleri ile Bitlis kömür firmaları arasına giren firma; herzaman sektörün öncüsü olmuştur. ÜRÜNLERİMİZ HİZMETLERİMİZ İthal rus Kömürü, ithal afrika kömürü, Yerli şırnak kömürü, Kütahya tunçbilek kömürü, çelik meşe mangal kömürü. Toptan ve Perekende Satışı yapmaktayız. Size bir telefon kadar yakınız.

 

ÜRÜNLERİMİZ HİZMETLERİMİZ 

İthal rus Kömürü, ithal afrika kömürü, Yerli şırnak kömürü, Kütahya tunçbilek kömürü, çelik meşe mangal kömürü. Toptan ve Perekende Satışı yapmaktayız.  Size bir telefon kadar yakınız.


BAYİLİK ÇALIŞMAMIZ


Şahyak kömür, çalışkan kömür, safi kömür, bamak kömür, safkar Kömür, Atakaş kömür, ekokömür, ak kömür, alyak kömür, şahkar Kömür, Bölge bayii olan firmamız Tayğav Kömürcülük, kalite’yi Ucuza sunmayı hedef edinmiştir


Geniş ürün yelpazesi, genç ve dinamik kadrosuyla odun ve kömür Sektörünün çekici gücü Haline gelmiştir, firmamızın ilk hedefi    “kaliteli hizmet”tir.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Bitlis  kömür,Bitlis   kömürcülük ,Bitlis  kömür fiyatları,Bitlis   kömür firmaları,Bitlis  kömür satışı ve Bitliste kömürcüler olarak bu firmaya arama motorlarından ulaşabilirsiniz. Firmanın konum bilgisi bulanamadı.

BİTLİS TAYGAV TOPTAN KÖMÜR İş İlanları

Firmaya ait henüz iş ilanı bulunamadı!

BİTLİS TAYGAV TOPTAN KÖMÜR iş ilanı yayınladığında bu alanda görebilirsiniz.

bitlis taygav toptan kömür bitlis ucuz kömür bitlis kömür satış bitliste kömür fiyatları bitlis toptan kömür bitliste toptan kömür toptan kömür satış bitlis taygav toptan kömür adres