Destina Süs Dünyası Ve Organizasyon

Destina Süs Dünyası Ve Organizasyon

1362 kez görüntülendi.

Özel Günleriniz İçin Her Türlü Organizasyon Yapılır

0541 317 42 22 Ara

Çalışma Saatleri

Hafta içi : 08:30 - 20:00 Cumartesi : 08:30 - 20:00 Pazar : Açık
Kültür Mah Mahatma Gandi bulv. NO:8 BATMAN
Merkez / Batman

Destina Süs Dünyası  Ve Organizasyon

 

 

Destina Süs Dünyası Organizasyon: süsleme ile başlayan organizasyon sektörüne yepyeni bir hareket ve bakış açısı getirmis, sizin için yaptıgı çalışmalarla Batman ve Çevre  illerinde çalısmalarına devam etmektedir. Ortaya çıkardğı başarılı işlerle bugün önemli bir müşteri portföyüne sahiptir. Başarı kriterinin müşteri memnuniyeti olması, siz değerli müşterilerimize A'dan Z'ye tüm organizasyonda hizmet vermeyi kendine misyon edinmiştir. Kuruluşundan bugüne kadar temel ilke olarak müşteri memnuniyetini benimsemiş yaratıcı tasarımları, etkili çözümleri, kendi ekip ve ekipmanları ile özel günlerinizi daima hatırlanacak birer güne dönüştürmeyi amaçlamaktadır.

Bu amaç doğrultusunda sürekli olarak yeniliklerin takipçisi olup, deneyimli ekibimizle püf noktaları kaçırmadan hayal ettiğiniz bütün ince ayrıntılarıyla, Dügün, Nişan, Kına, Sünnet, Doğum Günü organizasyonlarınızı unutulmaz bir şova dönüştürüyoruz. Kongreler, balolar, bayi toplantıları, gala yemekleri, konseptli geceler, ürün lansmanları, fuarlar, yılbaşı geceleri, gibi özel etkinliklerinizde firmamızın bu işi ele almasıyla sizleri doğru yönlendirecek ve anlaşmalı oldugumuz çözüm ortaklarımızla size pek çok uygun seçenek sunmaktayız.

 

destina süs dünyası ve organizasyon destina organizasyon destina organizasyon batman batmanda organizasyon batmanda süsleme destina organizasyon nerde destina organizasyon adres destina süs dünyası destina süs dünyası batman destina organizasyon iletişim