Ekrem Coşkun Döner

Ekrem Coşkun Döner

8137 kez görüntülendi.

Ekrem coşkun Döner

(0488) 213 73 73 Ara
0541 213 73 73 Ara
http://ekremcoskundoner.com.tr

Çalışma Saatleri

Hafta içi : 11:00 - 23:00 Cumartesi : 11:00 - 23:00 Pazar : 11:00 - 23:00
Pınar başı Mah.Turgut Özal Bulvarı (Otel İzgi Turhan Karşısı) No:3
Merkez / Batman

          Ekrem Coşkun Döner

         
Yaklaşık 35 yıldır sigortacılık sektöründe başarılı çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren, Konya' lı, işadamı Ekrem Coşkun bey kurucumuzdur. EKREM COŞKUN DÖNER 10 Aralık 2013’de Konya’da faaliyetlerine başladı. O günden bugüne büyük titizlik ve özverilerle sizlere en iyi hizmeti vermeye de devam ediyor. Olmazsa olmazlarının en başında “KUSURSUZ BİR HİZMET” anlayışı olan EKREM COŞKUN DÖNER markasının lezzet ve kalite adına çıktığı bu yolculukta asıl hedefi; “HİLESİZ, YÜZDE YÜZ YAPRAK ET DÖNER’in” doyumsuz lezzetini en uygun fiyatla Türkiye’nin her yerine ulaştırabilmektir.

  

 

NOT: Ev ve iş yerlerine hızlı paket servisimiz vardır. Mobil  post cihazıyla   kapıda  ödeme imkanımız vardır

Kuruluşumuzdan bugüne kadar lezzet ve kalite anlayışımızdaki istikrar sayesinde bugün, Türkiye genelinde 250 şube ile hizmet veren büyük bir aile olduk. Tüm şubelerimizdeki etler yüksek standartlarda hazırlanır. Gelişmiş tekniklerle el değmeden sinirlerinden ayrılan ve yaprak haline getirilen yüzde yüz et dönerimiz, şubelerimize taze olarak ulaştırılır ve günlük ihtiyaca göre döner sektörünün uzmanı ustalarımız tarafından şişlere takılarak servise hazır hale getirilir. Hazırlık sürecinin başlangıcından sonuna kadar her aşamada, temizlik ve hijyen kurallarına uygun olarak değerli misafirlerimize; Kusursuz ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızla birlikte hizmet vermek, vazgeçemeyeceğimiz altın kuralımızdır.

 

Firmanın konum bilgisi bulanamadı.

Ekrem Coşkun Döner İş İlanları

Firmaya ait henüz iş ilanı bulunamadı!

Ekrem Coşkun Döner iş ilanı yayınladığında bu alanda görebilirsiniz.

Ekrem coşkun döner batmanda döner ekrem coşkun döner batman ekrem coşkun döner adres ekrem coşkun döner nerede ekrem coşkun döner telefon ekrem coşkun döner iletişim