Elit Mobilya Concept

Elit Mobilya Concept

1504 kez görüntülendi.

0538 365 31 05 Ara
0538 365 31 05 Ara

Çalışma Saatleri

Hafta içi : 08:30 - 20:30 Cumartesi : 08:30 - 20:30 Pazar : 08:30 - 20:30
Şafak Mah.Barış Bulv.Aktaş Apt.Altı No:26 (Mesa Otel Arkası)BATMAN
Merkez / Batman

Elit Mobilya Concept

Yetkili: Habib CELBEK

MODERN MOBİLYA ÇEŞİTLERİ ELİT MOBİLYA CONCEPT'TE

 

Gelişen teknolojiyle artık daha modern daha pratik mobilyalar tercih edilmeye başlandı. Evimizin daha şık ve asil durması için tercih ettiğimiz modern mobilyalar, pratik yönleri ve fiyat performansları nedeniyle en çok tercih edilen mobilyalar arasında. Dayanıklı yapıları, sadeliği ve şıklığı aynı noktada buluşturan tasarım harikası modern mobilyalar, günümüz ihtiyaçları düşünülerek tasarlanılan ve tamamen pratik bir kullanım sunan mobilyalardır diyebiliriz.

Modern mobilyalar, kalite standardına sahip bir şekilde üretiliyor. MDF lam veya tamamen ahşap olarak imal edilen yatak, oturma veya yemek odası mobilyaları, uzun süre dayanıklı yapılarıyla ön plana çıkıyor. Ayrıca anti bakteriyel ve hijyenik özelliklere sahip modern mobilyalar, tasarım çeşitliliği bakımından da zengin seçeneklere sahiptir.

KLASİK MOBİLYA ÇEŞİTLERİ:

 

Ne olursa olsun klasiklerden vazgeçmeyenlerin tercihi olan klasik mobilyalar; estetik ve modernlikle bütünleşerek ortaya göz alıcı tasarımların çıkmasına neden olmaktadır. Klasik modasının popüler olduğu son dönemlerde Elit Mobilya Concept'te klasik mobilya tasarımları oldukça dikkat çekici ve estetik bir duruşa sahip.Siz de klasik mobilyadan vazgeçmeyenlerdenseniz Elit Mobilya Concept'te uğrayın birbirinden güzel klasik mobilya çeşitlerimize mutlaka göz atın. 

 

Firmanın konum bilgisi bulanamadı.
Elit Mobilya Concept elit mobilya concept nerede elit mobilya nerede elitmobilya concept iletişim elitmobilya concept telefon elit mobilya batman batmanda elit mobilya batmanda mobilyacılar