Flexfit Men

Flexfit Men

9750 kez görüntülendi.

Flexfit man Batman

Çalışma Saatleri

Hafta içi : 11:00- 23:00 Cumartesi : 11:00- 23:00 Pazar : KAPALI
İletişim Bilgileri Askıya Alınmıştır
Merkez / Batman

              FLEXFİT MAN BATMAN

Batmanda bilinen spor salonları arasındadır. Uzun yıllardır Batman merkezde hizmet veren gym fitness salonudur.Türkiye ve Dünya şampiyonu olan Rıfat Sipahioğlu, her zaman ilklere öncülük etmiştir.

Şuana kadar pek çok sporcu yetiştiren FLEX SPOR SALONU, her zaman bire bir eğitim modelini benimsediğinden dolayı, kısa sürede kayda değer sonuç elde etmektedir.

Sizlerde kısa bir zaman zarfı içerisinde olumlu sonuçlar elde etmek istiyorsanız mutlaka FLEXFİT SPOR SALONU ile iletişime geçiniz.

Doğru zaman ve doğru yerde olmak sizin elinizde... Vucut kondisyonu artırma, sizlerinde bildiği gibi uzun süren bir çalışmadır.Bu doğrultuda bir spor salonunda olabilecek tüm ekip ve ekipmanlar sizlere sunulmaktadır. 

                   Gelen talepler doğrultusunda   FLEXFİT WOMEN  BATMAN   aynı firma çatısı altında sadece bayanlara özel olarak açılmıştır.    FLEX WOMAN Diyarbakır caddesi üzerinde merkezi bir yerdedir. Ulaşımı kolay ve rahattır. Burada bayan eğitmenler tarafından dersler verilmektedir. Kişinin vucut analizleri alınır ve kendisine göre bir program uygulanır.  BURANIN İLETİŞİM TELEFONU  Askıya alınmıştır.                                           

PROGRAMLARIMIZ:

RIFAT SİPAHİOĞLU'NDAN

  • BİREYSEL ÖZEL ÇALIŞMA
  • ÖZEL DİYET ,ÖZEL ÖLÇÜMLERLE BİREBİR DERS ALMA İMKANI
  • KİLO ALMA- KİLO VERME
  • VUCUT GELİŞTİRME VE FİTNESS YARIŞMACI HAZIRLIK PROGRAMLARI
  • GÜNLÜK FORM TAKİP 
  • CANLI GÖRÜNTÜLÜ ONLİNE DERS

 

 

 

Flexfit Men İş İlanları

Firmaya ait henüz iş ilanı bulunamadı!

Flexfit Men iş ilanı yayınladığında bu alanda görebilirsiniz.

batmanda spor salonu batman erkek spor salonu batmangym flexfit gym batman flexfıt spor salonu flex spor salonu batman flexfit man flexfit man batman flexfit man telefon