Gündüz Halı Yıkama

Gündüz Halı Yıkama

3684 kez görüntülendi.

Batmanda bana en yakın halı yıkama , Batman'da en iyi halı yıkamacılar

0554 166 72 00 Ara

Çalışma Saatleri

Hafta içi : 08:00 - 21:00 Cumartesi : 08:00 - 21:00 Pazar : 08:00 - 21:00
Pazaryeri Mahallesi 2719 Sok.No:19 (Verem Savaş Dispanseri Arkası)
Merkez / Batman

  Gündüz Halı Yıkama

    Batman merkezde Pazaryeri Mahallesi 2719 sokakta, Verem Savaş Dispanseri Arkasında hizmet vermektedir. Buranın otopark sorunu yoktur. Uzun zamandır sektörde faaliyet göstermektedir. 

    Batmanda halı yıkama firmaları arasında iddialı bir isim olan "Gündüz Halı Yıkama"  ücretsiz bir şekilde halılarınızı evinizden alıyor ve tertemiz bir şekilde size teslim ediyor. 

    Firma; Batmanda en iyi halı yıkamacılar olarak yerini korumayı başarmıştır. Güleryüzlü personellerle hizmet veren bu firma , gerçek anlamda halılarınıza değer vermektedir. Çünkü gereken temizliği titizlikle yapmaktadır. 

     Batmanda bana en yakın halı yıkama fabrikası yazın googlede , karşınıza hemen bu firma çıkacaktır. Neden mi ? Çünkü size bir telefon kadar yakın. Siz hemen arayın gereğini onlar yapsın. Ayrıca çok uygun fiyata diyebiliriz. 

      Halı yıkama,kilim , yorgan, haliflex , battaniye ,perde , koltuk kanepe yıkama ve benzeri gibi muhtelif kumaş ,tekstil ürünlerinizi detaylı bir şekilde güçlü leke çözücülerle , modern makinalarla yıkamaktadırlar.

 Not: Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz

   Personel iş ilanı: Bu firmada çalıştırılmak üzere erkek personel ihtiyacı vardır.

           FET: KASIM 2022/2

Gündüz Halı Yıkama İş İlanları

Firmaya ait henüz iş ilanı bulunamadı!

Gündüz Halı Yıkama iş ilanı yayınladığında bu alanda görebilirsiniz.

Gündüz Halı Yıkama Batman gündüz Halı Yıkama Gunduzhaliyikama Halı yıkama fabrikası batman Gündüz Halı Yıkama telefon Gündüz Halı Batman Batmanda halı yıkamacı
Batmanda spor salonları