Batman Şirinevler Mahalle muhtar adayı Şenay ÇİFTÇİ

1991 Mersin Doğumluyum Aslım Batman Evliyim 1 çocuk annesiyim Şirinevler Mahallesinde ailemi Kurdum.Aile ilişkilerine bağlıyım İnsan haklarına Çok Önem Veren biri olup Yardımlaşmayı Severim.

      Müzik ,Aşçı,Direksiyon Eğitmeniyim Girişimci bir kadın olarak Bugüne kadar birçok aktivitelerde Bulundum seminerlere katıldım iyi bir okurum bir çok şehir gezdim farklı kültürler gördüm Batman şirinevler mahallemiz 2500 seçmenden oluşan Batmanın en eski mahallelerinden biri olmak üzere sosyal imkanları ve yaşam alanları düşük her açıdan bakımsız bir mahalledir Bir çok eksikleri vardır Mahallemizde maddi imkanları düşük ekside olan aileler bulunmaktadır.

       Mahallemizin bakımı sıkıntıları ve sorunlarıyla ilgilenen çalışan kadın muhtar olacağım.Mahallemiz şirinevler mahallesi adına yakışır şirinlikte değil bu yüzden mahallemizi daha güzel şirinevlere yakışır olması için çalışacağım Tüm bunları yapabilmem için 31 mart muhtarlık seçimlerinde bana destek olmalarını istiyorum iyi hizmet herkesin hakkı desteklerinizle hizmetinizde olacağız. Muhtar Adayı:Şenay ÇİFTÇİ