Batmanda ikamet ediyorum , işsizim !

    Batman seyitler mahallesinde ikamet etmekte olan 35 yaşında, Ramazan ÖZDEMİR adlı vatandaş , ofisimize gelerek  çok zor durumda olduklarını ,yıllardır iş arayışı içinde olduğunu ifade etti. 

   Evli ve 4 çocuk babası olan Ramazan ÖZDEMİR adlı vatandaş  " Yıllardır iş arıyorum. Evliyim 4 çocuk babasıyım .Çok zor şartlarda ev geçindiriyorum ,2 çocuğum okul okumakta olduğu için gereken harçlıklarını bile veremiyorum . Kış geldi ısınma sorunumuz var. Yakacak odun yada kömürümüz yok. Her yere başvurdum çalışmak için fakat olumlu hiçbir sonuç alamadım. 7-8 yıldır her defasında işkur kaydımı yapmama rağmen yapılan kuralarda ismim ne yazıkki çıkmıyor. Çok mağdur ve perişan bir haldeyim. Çok şükür elim kolum sağlam her türlü helal kazançlı işlerde çalışabilirim. İşime bağlı ve dürüst çalışırım. Bu anlamda tüm yetkililerden işverenlerden Allah rızası için iş bekliyorum.  " Diyerek durumun aciliyeti hususunda açıklama yaptı. 

Çalışabileceğim Alanlar : Şöförlük ( E ve D ehliyetli -SRC 3-4 mevcut) , Nakliyecilik- Taşımacılık, Hamallık , İnşaat  -Yapı Sektöründe kalfalık ve benzeri ne iş olsa yapabilirim . Kendime güveniyorum . 

                           İLETİŞİM TELEFONUM : 0535 265 9417 

İLETİŞİM ADRESİM : Seyitler Mah . 3054 Sok. No : 11 BATMAN