Giriş
İdo Produksiyon Batman Dış Çekim Düğün Fotoğrafçısı

İdo Produksiyon Batman Dış Çekim Düğün Fotoğrafçısı

Batman Dış Çekim Düğün Fotoğrafçısı ve Düğün Hikayesi Kısa Film Video Klip Yapımcısı - Diyarbakır - Mardin - Türkiye - ido Produksiyon Batman Çiftlerle tanışmayı seviyoruz. Bize emanet edilen anların kıymetinin bilinciyle çalışıyoruz. Bu kıymetli anlardan, eşsiz anılar üretiyoruz. Her çekim sürecini çiftlerimizin üslubunu yansıtan bir proje olarak ele alıyoruz. Biz işimizi seviyoruz ve Yeniliklere her zaman hazırız. Her çiftin hikayesi özeldir. Hayatınızın başrolü siz ve sevdikleriniz olduğuna göre, kendi fotoğraflarınızı ve filminizi tüm telaşınız sona erdikten sonra keyifle izlemek istemez misiniz? Çiftlerimizin, hayatlarının dönüm noktasının bir parçası olup, o gün bittiğinde, onlar heyecan ve telaştan hiçbir şey hatırlamazken, en doğal hallerini yakalayıp, onlara sunarak; o günü ölümsüzleştirmeyi hedefliyoruz. İdo Produksiyon Fotoğraf ve Film: Birlikte çalışmaktan keyif alan, heyecan duyan; Düğün, kına, nişan, kısa film, uzun metraj film, belgesel, klip, müzisyen klibi, konser çekimleri, reklam tanıtım, ürün fotoğrafçılığı, model fotoğrafçılığı, mezuniyet fotoğrafçılığı, düğün fotoğrafçılığı, düğün belgeseli düğün hikayesi video klip çekimi, doğum öncesi, doğum anı ve doğum sonrası fotoğrafçılığı, bebek ve çocuk fotoğrafçılığı, ürün ve katalog çekimleri gibi çeşitli alanlarda üretim yapan kolektif bir oluşumdur. Instagram sayfamızdan ve Youtube kanalımızdan örnek fotoğraf ve video kliplerimize bakabilirsiniz: Instagram ► https://www.instagram.com/ido_produksiyon_batman/ En özel gününüzü, en doğal ve keyifli halinizdeyken görüntülemeye geliyoruz :) Bilgi ve Rezervasyon için : +905469315480

+905469315480
https://www.instagram.com/ido_produksiyon_batman/

Çalışma Saatleri

Hafta içi : 08:00 23:00 Cumartesi : 08:00 23:00 Pazar : 08:00 - 18:00
Meydan mahallesi. Cumhuriyet meydanı
Merkez / Batman

   Batman Dış Çekim Düğün Fotoğrafçısı ve Düğün Hikayesi Kısa Film Video Klip Yapımcısı - Diyarbakır - Mardin - Türkiye - ido Produksiyon Batman

   Çiftlerle tanışmayı seviyoruz. Bize emanet edilen anların kıymetinin bilinciyle çalışıyoruz. Bu kıymetli anlardan, eşsiz anılar üretiyoruz. Her çekim sürecini çiftlerimizin üslubunu yansıtan bir proje olarak ele alıyoruz. Biz işimizi seviyoruz ve Yeniliklere her zaman hazırız.

   Her çiftin hikayesi özeldir. Hayatınızın başrolü siz ve sevdikleriniz olduğuna göre, kendi fotoğraflarınızı ve filminizi tüm telaşınız sona erdikten sonra keyifle izlemek istemez misiniz? Çiftlerimizin, hayatlarının dönüm noktasının bir parçası olup, o gün bittiğinde, onlar heyecan ve telaştan hiçbir şey hatırlamazken, en doğal hallerini yakalayıp, onlara sunarak; o günü ölümsüzleştirmeyi hedefliyoruz.

   İdo Produksiyon Fotoğraf ve Film: Birlikte çalışmaktan keyif alan, heyecan duyan; Düğün, kına, nişan, kısa film, uzun metraj film, belgesel, klip, müzisyen klibi, konser çekimleri, reklam tanıtım, ürün fotoğrafçılığı, model fotoğrafçılığı, mezuniyet fotoğrafçılığı, düğün fotoğrafçılığı, düğün belgeseli düğün hikayesi video klip çekimi, doğum öncesi, doğum anı ve doğum sonrası fotoğrafçılığı, bebek ve çocuk fotoğrafçılığı, ürün ve katalog çekimleri gibi çeşitli alanlarda üretim yapan kolektif bir oluşumdur.

   Instagram sayfamızdan ve Youtube kanalımızdan örnek fotoğraf ve video kliplerimize bakabilirsiniz:

   Instagram ► https://www.instagram.com/ido_produksiyon_batman/

   En özel gününüzü, en doğal ve keyifli halinizdeyken görüntülemeye geliyoruz :)


   Bilgi ve Rezervasyon için : +905469315480