Bayan Satış Elemanı Alınacak

133-Danışman-Batman-Merkez

İş Tanımı Ve Detayları

 Hekimi Lokman şifalı bitkiler satış dükkanı olan iş yerimize  satıştan anlayan dürüst ve kalıcı bayan çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır. 

 İş yerimiz Yılmazlar Center Altındadır. Maaş ilk girişte 1000 tl ve Prim verilecektir. Sonra işi öğrendikten sonra maaş ve prim artırılacaktır.

   İletişim : 0542 498 8699

1000 Tl ve Prim TL öneriyor..
İlan No : 26026
İlan Tarihi : 13 Nisan 2019, 03:20
İhtiyaç Sayısı : 2
Çalışılacak İl : Batman
İlçe : Merkez
Sektör : 133
Pozisyon : Danışman
Çalışma Şekli : Yarı Zamanlı/ Part Time
Eğitim Seviyesi (En Az) : İlköğretim
Cinsiyet : Bayan
Aylık Net Ücret : 1000 Tl ve Prim TL
İzlenme : 444 kez izlendi

İşveren Bilgileri

.
YILMAZLAR CENTER İŞ MRKZ. ALTI Z /5 BATMAN

FİRMA; HEKİMİ -İ LOKMAN etiketi altında tüm şifalı bitkilerle hizmet vermektedir.Son yıllarda gelişen teknolojik yenilikler ne yazıkki beraberinde pek çok sıkıntıyıda beraberinde getirmektedir.Ekonomik-sosyal ve kültürel sıkıntılar malümdürki STRES TOPU oluşturmaktadır.Bu süreç doğal olarak pek çok hastalığıda davetiye çıkarmaktadır...................................ŞİFALI BİTKİLERİN önemi eski çağlardan beri bilinmektedir.Şu dönemlerde alternatif tıbbın daha bir önem kazandığı aşikardır. Aktarlara gereken ilginin artması,alternatif tıp laboratuvarlarının gelişmesine neden olmuştur.Yeni teknolojik gelişmelerle kendini bütünleştiren ŞİFALI BİTKİLER öyleki artık sağlığımızın bir parçası olarak revaç görmekte....................................................................................................... HEKİMİ LOKMAN olarak bu sektörde ilk olan kuruluş, yıllardır kalıcı hastalıklara kesin sonuçlar üretmektedir.HEKİMİ-İ LOKMAN TEDAVİ MERKEZİ olan firma batmanda ilk hizmete girdiği 2004 tariinden bu yana ilgi uyandırıp çevre iller başta olmak üzere yurt dışından bile pek çok hastanın memnuniyetini almıştır.

Etiketler

Hekim Lokmanda Bayan Satış Danışmanı Aranıyor

Batman-Merkez

TL TL öneriyor..

Hekimi Lokmana Bayan Satış Elemanı Alınacak

Batman-Merkez

Dolgun Maaş TL öneriyor..