USTA OVARLOKÇU VE REŞMECİ ARANIYOR.

Tekstil Ürünleri-Eleman-Batman-Merkez

İş Tanımı Ve Detayları

kurumsal firmamızda çalıştırılmak üzere usta ovarlokçu ve reşmeci arkadaşlar alınacaktır.

maaş asgari ücret, ssk, servis, yemek. Tüm sosyal haklar şirketimiz güvencesi altındadır.

iletişim: 0541 872 5210 

TL TL öneriyor..
İlan No : 26149
İlan Tarihi : 29 Ağustos 2019, 14:11
İhtiyaç Sayısı : 10
Çalışılacak İl : Batman
İlçe : Merkez
Sektör : Tekstil Ürünleri
Pozisyon : Eleman
Çalışma Şekli : Sürekli/ Tam Zamanlı
Eğitim Seviyesi (En Az) : İlköğretim
Cinsiyet : Bayan
Aylık Net Ücret : TL TL
İzlenme : 395 kez izlendi

İşveren Bilgileri

.
Organize Sanayi Bölgesi BATMAN

Hakkımızda

Algodon Tekstil 2010 yılında, 20 yıllık iş tecrübesine sahip kurucuları tarafından, hazır giyim ürünleri ihraç etme amacıyla, İstanbul/Türkiye’de kurulmuştur.

Kuruluşundan itibaren; yıllar içerisinde düzenli olarak büyümüş, müşteri portföyünü devamlı olarak genişletmiş ve aylık 700.000 adet kapasiteye ulaşmıştır. Algodon Tekstil, müşteri ve ürün yelpazesindeki zenginlik sayesinde, modellerini her zaman güncel tutmaktadır.

Algodon Tekstil, 67 kişilik tecrübeli personel kadrosu ile yüksek kaliteli servis ve rekabetçi fiyatları müşterilerine en kısa terminlerle sunmaktadır.

Firmamız; Tekstil Sektörü’nün en iyi imalatçılarından biri olarak; tüm örme bayan, erkek ve çocuk ürünlerinde müşterilerine hizmet vermektedir. Sektördeki bu başarımızın, müşteri memnuniyetini öncelikli olarak benimsemiş personelimizden kaynaklandığına inanıyoruz.

2014 yılından itibaren BSCISEDEXSGSDISNEY ve UNIVERSAL Fama sertifikalarıyla SGS ve SEDEX onaylı atölyelerle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Uzun yıllardır tekstil sektörüne hizmet veren kişilerden oluşan Algodon Tekstil olarak, tekstil sektörüne hizmet vermekten ve tecrübemizi her sene arttırıyor olmaktan dolayı müteşekkiriz. En büyük motivasyon kaynağımız ise önümüzdeki senelerde de sizlere hizmet sunma fırsatına sahip olmaktır.

  •  

 

FİRMANIN FAALİYET GÖSTERDİĞİ ALANLAR:Batmanda tekstil firmaları,Batmanda tekstil.Batmanda tekstil iletişim bilgileri,Batmandaki tekstil atölyeleri,Tekstil atölyeleri Batman.Batmanda tekstilci,En iyi tekstil fabrikası,Batmanda en iyi tekstil fabrikası,Tekstil fabrikası telefon,Tekstil fabrikası iletişim,Batmanın tekstil fabrikaları,Batmanda algodon tekstil,Algodon tekstil Batman   

Dünyanın pek çok iline ihracat gerçekleştiren ALGODON TEKSTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ. firması artık Batmanda   

Etiketler

Algodon Tekstile Çalışma Arkadaşları Aranıyor

Batman-Merkez

TL TL öneriyor..

Kurumsal olan tekstil firmamıza çalışma arkadaşları alınacaktır

Batman-Merkez

ASGARİ ÜCRET TL öneriyor..