Linas Güzellik Merrkezi

Linas Güzellik Merrkezi

2369 kez görüntülendi.

Güzelliğe Dair Herşey

0542 515 13 72 Ara

Çalışma Saatleri

Hafta içi : 09:00 - 20:00 Cumartesi : Kapalı Pazar : Kapalı
Diyarbakır Cad. Golden Plaza Kat : 7 No: 716 Batman » Merkez
Merkez / Batman

LİNAS GÜZELLİK MERKEZİ

 

Linas Güzellik Merkezi  olarak, dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek teknolojisini sürekli yenileyerek, uygun fiyat politikasıyla, kaliteden ödün vermeden ve hiçbir zaman ticari kaygıya düşmeden, önceliği müşterinin memnuniyeti, güvenliği ve menfaatine odaklı hizmet vermeyi kendisine ilke edinmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Estetik ve güzellik anlayışının sağlıkla ön planda tutulduğu güzellik merkezimde, koşulsuz müşteri memnuniyeti sunma amaçlı konusunda deneyimli ve profesyonel bir ekip tarafından hizmet vermektedir.

Linas  güzellik merkezinde tüm işlemler öncesi, konunun uzmanları tarafından doğru hizmet kalitesini sunabilmek amacı müşterinin gereksinim analiz yapılarak, ihtiyaca yönelik bakım ve uygulamalar gerçekleşmektedir.

Vizyon ve misyon çerçevesinde, ana ilkemiz olan bizim emeğimiz, sizin mutluluğunuz ve ortak başarımızdır sözünü ‘’ Güzellik Herkesin Hakkıdır ‘’ sloganı ile taçlandıran Linas güzellik merkezi, yıllardır bize duyulan güven ve yaklaşımlara layık olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Firmanın konum bilgisi bulanamadı.

Linas Güzellik Merrkezi İş İlanları

Firmaya ait henüz iş ilanı bulunamadı!

Linas Güzellik Merrkezi iş ilanı yayınladığında bu alanda görebilirsiniz.

linas güzellik salonu linas güzellik merkezi batman linas güzellik telefon linas güzellik adres kalıcı makyaj protez trnak ipek kirpik cilt bakımı lazer epilasyon batmanda güzellik merkezi
Batmanda spor salonları