Mardin Ersağ Temizlik

Mardin Ersağ Temizlik

1476 kez görüntülendi.

0553 933 30 72 Ara
0543 512 98 00 Ara

Çalışma Saatleri

Hafta içi : 08:30 - 20:00 Cumartesi : 08:30 - 20:00 Pazar : Kapalı
Mardin
Merkez / Mardin

ERSAĞ TEMİZLİK

Yetkili Temsilcisi:Esra SACAN

 

Vizyonumuz

 

Üretimini ve dagıtımını firmamızın yaptıgı temizlik ve kişisel bakım ürünleriyle yarınlarımız dedigimiz çocuklarımıza daha temiz ve sağlıklı bir toplum bırakma bilinciyle güçlü inanılır ve dürüst bir şirket olmak.

 

Amacımız,kendi ülkemizde,kendi insanımızla,kendi ürünümüzü önce Türk milletine daha sonra tüm Dünyaya kullandırmak.Sizlerin destegi ve bizlerin çalışmalarıyla ,bu yolda yılmadan,yorulmadan beraberce ilerleyecegiz,ve ilerliyoruz.

 

Misyonumuz

 

Müşterilerimizin daha temiz ve sağliklı bir şekilde temizliklerini yapabilmeleri için kaliteden ödün vermeden günümüz teknolojisini kullanarak en hesaplı ve güvenilir şekilde ürünlerimizi sunmak.

 

Müşterilerimiz dediklerimiz tüm dünya insanları.Ülkemizin yer altı ve yer üstü sularını kirletmeden,yarınlarımız dediğimiz çoçuklarımıza daha temiz ve onların yaşaya bilecekleri,temiz bir çevre bırakmak.

Politikamız

ERSAĞ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri olarak; evsel ve kozmetik ürünleri üretimi yaparak,  müşterilerimize doğrudan satış yaptığımız Pazar payımızda; müşterilerimizden aldığımız öz güvenle onlara sürekli gelişen, yenilenen ve güçlenen bir hizmet anlayışı ile faydalı olabilmek.

Modern üretim teknikleri ile en iyi şekilde üretim gerçekleştirirken, çeşitli ürün gruplarımızla onlara alternatif ürünler sunarken; Dünya genelinde tanınan, arzulanan ve hedeflenen bir marka haline getirmek.
Çevreye ve insan haklarına bağlı bir etik ticaret ahlakını benimsemek ve bu amaçların dışında asla değer yargılarımızdan ödün vermemek.

 

ÜRÜNLER VE HİZMETLER

Kozmetik Ürünleri

Gıda Takviye  Ürünleri

Parfümeri 

Cilt Bakım Ürünleri

Temizlik Ürünleri 

El Dezenfektan Ürünleri

Firmanın konum bilgisi bulanamadı.
Mardin Ersağ Temizlik mardin ersağ temizlik adres mardin ersağ temizlik ürünleri telefon mardin ersağ temizlik iletişim ersağ temizlik ürünleri mardin mardindeki temizlik firmaları mardinde temizlik ürün satışları mardinde ersağ temizlik malzlemeleri