Mezopotamya Mobilya

Mezopotamya Mobilya

1169 kez görüntülendi.

Batman'da en iyi mobilyacılar

0552 594 72 21 Ara

Çalışma Saatleri

Hafta içi : 09:00 - 19:00 Cumartesi : 09:00 - 19:00 Pazar : Kapalı
Cudi Mahallesi 3548 Sok.Dem Yapı Altı (İsmar Sokağı)
Merkez / Batman

      MEZOPATAMYA MOBİLYA 

      Batman merkez mahallelerinden olan Cudi Mahallesi 3548 Sokakta Körük Işıklarına yakın ,İsmar marketin sokağında hizmet vermektedir. Buraya ulaşım gayet rahattır. Şehiriçi minibüs hatları üzerindedir. Ayrıca otopark sorunu yoktur. 

    Batmanda en iyi mobilyacı  olarak usta bir ekibe sahiptir. Firmanın çekirdekten yetişme güçlü kadrosu sayesinde istediğiniz modeli sipariş edebilirsiniz. 

   Burada ; koltuk ,kanepe ve baza imalatı titizlikle yapılmaktadır. Hayal ettiğiniz bir mobilya artık hemen evinizde. Hızlı bir teslimat ile en kısa zamanda hayal ettiginize kavuşabilirsiniz .

     Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş "Mezopotamya Koltuk Kanepe Mobilya"  firması sizleride bir kahve içmeye bekler. Gelin Kaliteli ve titiz işçiliği yerinde görün. Buraya uğramanız menfaatiniz icabıdır. 

     Genç işletmeci ; Firma Yetkilisi Olan Fırat Bey " Uzun yıllardır bu sektörde olduklarını , amaçlarının en iyisini müşterilerine sunmak olduğunu ifade etti. Bizim beğenmediğimiz bir mobilya aksamını yada kumaşı kesinlikle müşterilerimize tavsiye etmeyiz. Ticarette dürüstlük ve ilkeli olmak prensibimizdir. Kalite vazgeçilmezimizdir. 

    Not: Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.Ayrica taksit imkanı sunulmaktadır. 

         Firmanın Ürun ve Hizmetleri  

  • Koltuk kanepe tamiratı 
  • Koltuk kanepe imalatı
  • Baza imalatı
  • Baza tamiratı
  • Koltuk  kanepe yenileme 

            FET: ARALIK 2022

    

Mezopotamya Mobilya İş İlanları

Firmaya ait henüz iş ilanı bulunamadı!

Mezopotamya Mobilya iş ilanı yayınladığında bu alanda görebilirsiniz.

Mezopotamya Mobilya Batman Mezopotamya Mobilya Mezopotamyamobilya Mezopotamya koltuk kanepe Mezopotamya koltuk mobilya Batman mobilya firmaları Batman Mezopotamya Koltuk kanepe Batman mobilyacılar
Batmanda spor salonları