Party Time Organizasyon

Party Time Organizasyon

1429 kez görüntülendi.

Her Türlü Organizasyon İşi Yapılır

0545 958 43 21 Ara

Çalışma Saatleri

Hafta içi : 09:00 - 18:00 Cumartesi : 09:00 - 18:00 Pazar : 09:00 - 18:00
Bahçelievler MAH. 1622 sokak Demirbilek Apart3 Altı (Teyzemçeyiz caprazı festival halıyanı )
Merkez / Batman

  Party Time Organizasyon   

 

Party Time  süsleme ile başlayan organizasyon sektörüne yepyeni bir hareket ve bakış açısı getirmis, sizin için yaptıgı çalışmalarla Batman ve Çevre  illerinde çalısmalarına devam etmektedir. Ortaya çıkardğı başarılı işlerle bugün önemli bir müşteri portföyüne sahiptir. Başarı kriterinin müşteri memnuniyeti olması, siz değerli müşterilerimize A'dan Z'ye tüm organizasyonda hizmet vermeyi kendine misyon edinmiştir. Kuruluşundan bugüne kadar temel ilke olarak müşteri memnuniyetini benimsemiş yaratıcı tasarımları, etkili çözümleri, kendi ekip ve ekipmanları ile özel günlerinizi daima hatırlanacak birer güne dönüştürmeyi amaçlamaktadır.

Bu amaç doğrultusunda sürekli olarak yeniliklerin takipçisi olup, deneyimli ekibimizle püf noktaları kaçırmadan hayal ettiğiniz bütün ince ayrıntılarıyla, Dügün, Nişan, Kına, Sünnet, Doğum Günü organizasyonlarınızı unutulmaz bir şova dönüştürüyoruz. Kongreler, balolar, bayi toplantıları, gala yemekleri, konseptli geceler, ürün lansmanları, fuarlar, yılbaşı geceleri, gibi özel etkinliklerinizde firmamızın bu işi ele almasıyla sizleri doğru yönlendirecek ve anlaşmalı oldugumuz çözüm ortaklarımızla size pek çok uygun seçenek sunmaktayız.

 

Party Time Organizasyon İş İlanları

Firmaya ait henüz iş ilanı bulunamadı!

Party Time Organizasyon iş ilanı yayınladığında bu alanda görebilirsiniz.

party time organizasyon batman party time organizasyon party time organizasyon adres party time organizasyon telefon batmanda organizasyon batmanda party time düğün organizasyon doğum günü organizasyon parti malzemesi kına organizasyon