PF Butik

PF Butik

184 kez görüntülendi.

Batmanda Butik

0553 162 78 33 Ara

Çalışma Saatleri

Hafta içi : 10:00 - 22:00 Cumartesi : 10:00 - 22:00 Pazar : 10:00 - 22:00
Gültepe Mahallesi Beşikçi Caddesi No : 2B
Merkez / Batman

       Batmanda PF Butik Mağazası

    Firma; Batman merkez Gültepe Mahallesi, Beşikçi caddesi üzerinde hizmet vermektedir. Firmanın otopark sorunu yoktur. Ayrıca buraya ulaşım çok kolaydır. Şehiriçi minibüs ve belediye otobüs hatları üzerinden rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.  

    Batmanda en iyi butikci firmaları arasında oldukça popüler bir isme sahip olan bu Butik, markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.Zengin ürün çeşitliliği ve kaliteli ürünler, burayı ilgi odağı haline getirmiştir. 

     Batman Gültepe butikçileri olarak favori olan bu mekanda aradığınız her tarz giyimi rahatlıkla bulabilirsiniz. Son trend giyim modellerinin adeta kalbi olan Rf Butik ; sizi kahve içmeye davet ediyor 😊 RF Butike uğramanız menfaatiniz icabıdır. 

    Belki kafanıza fiyat konusu takılabilir. Ama endişe etmeyin , normal piyasa değerinin altında diyebiliriz. Yani supriz bir fiyatla karşılaşmazsınız. 

     Kadın giyim sektöründe önemli bir boşluğu dolduran bu marka butikten şimdi alışveriş yapma zamanı. Spor giyimden ,şal eşarp modellerine , kemer çeşitlerinden butik giyime aradığınız herşey burada... 

 

Oto Park Sorunu Yoktur

Kredi Kartı Geçerlidir.

 

           Ürünler

  • Bayan Giyim
  • Şal ve Eşarp 
  • Kemer
  • Spor Giyim

 

            FET :HAZİRAN2024

 

 

Firmanın konum bilgisi bulanamadı.

PF Butik İş İlanları

Firmaya ait henüz iş ilanı bulunamadı!

PF Butik iş ilanı yayınladığında bu alanda görebilirsiniz.

Batman PF Butik PF butik Pfbutik Gültepede butik Bana en yakın butik Pfbutikbatman En şık butik batman PFbutikbatman Rf butik