Şah–Mar

Şah–Mar

7991 kez görüntülendi.

Şahmar telefon

0552 348 72 72 Ara
0552 348 72 72 Ara
http://www.sahmar72.com/

Çalışma Saatleri

Hafta içi : 09:00 - 21:00 Cumartesi : 09:00 - 21:00 Pazar : 09:00 - 21:00
Hürriyet Mah. Felek Cad. No: 33/BATMAN
Merkez / Batman

                                ŞAH-MAR

Marketler Grubu olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana müşteri memnuniyetini ilke edinerek en kaliteli ürünü, içten hizmet anlayışıyla birleştirerek Batman iline, çevresine zengin ürün çeşitliliğini sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetini ilke edinerek ve çağın gerektirdiği yenilikçi yapıya uyum sağlayarak bölgenin alışveriş sektöründe rol model olmayı da başardık. Kurum olarak ürün yelpazesini zenginleştirdik, altı farklı noktada modern şubeler açtık, bölgenin en büyük en ileri teknolojiye sahip unlu mamuller fabrikasını kurduk ve müşterilerin alışverişe ihtiyaç duyduğu anda ve noktada onun ayağına hizmeti getirmek için bölgenin en büyük en güvenilir e-ticaret sitesi  www.sahmar72.com ’ u kurduk.

  Gıda, temizlik meyve, sebze, et, şarküteri, zücaciye ve daha birçok alanda ihtiyaçlarınızı bulunduğunuz noktadan bir tuşla tamamlayabilirsiniz. Yapacağınız tek şey tüm akıllı cihazlardan ve bilgisayardan www.sahmar72.com  internet adresine girmek ve istediğiniz ürünü siparişini vermektir. Siparişini verdiğiniz ürün, aynı gün içinde adresinize ulaştırılacaktır.

Şah–Mar İş İlanları

Firmaya ait henüz iş ilanı bulunamadı!

Şah–Mar iş ilanı yayınladığında bu alanda görebilirsiniz.

şahmar nerede şah mar adres şah mar şubeleri şahmar sipariş şahmar iletişim bilgileri şahmar iletişim şah mar telefon şah mar şubeleri nerede şahmar batman batmanda şahmar Şah–Mar