SMF Oto Galeri

SMF Oto Galeri

2532 kez görüntülendi.

Oto Galeri Ve Rent A Car

0535 621 58 17 Ara

Çalışma Saatleri

Hafta içi : 08:00 - 22:00 Cumartesi : 08:00 - 22:00 Pazar : 08:00 - 22:00
kültür mahallesi TPAO bulvarı no:233 kapı:B, 72000 MERKEZ/Batman
Merkez / Batman

SMF OTO GALERİ

 

     SMF Oto Galeri Ve Rent A Car olarak;.

Vizyonumuz; Çağımızın gereği bizi daha çok araba kullanmaya, daha çevik ve atılgan olmaya zorluyor. Bazı gerekler nedeni ile araba ihtiyacı doğduğunda formalitesi az zamanında teslim araçlara ihtiyaç duyuyoruz. SMF RENT A CAR vizyonunu bu çerçevede geliştirmiştir. Sektörün lideri, itibarlı ve tanınmış bir rent a car firması olmaya adaydır. Araç kiralama hizmeti verirken kalite ve güvenilirliği esas alır.

SMF Oto kiralama olarak  müşterilerimize daha güvenli ve daha rahat seyahat imkanı sunarak, müşterimizi her zaman ön planda tutmak prensibimizdir. Kaliteden ödün vermeden yola çıkan firmamız, güler yüzlü çalışanları ile müşterilerine güvenli, rahat ve ekonomik araç kiralama hizmeti vermeyi ilke olarak benimsemiştir. Uzman ve tecrübeli kadrosuyla, yerli ve yabancı müşterilerine makul fiyat ve yeni araç filosuyla sorunsuz otomobil kiralamanın avantajlarını sunmaktadır.

Misyonumuz; Otomotiv sektöründe tüketicinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda rekabetçi, yenilikçi ve kaliteli çözümler üretmektir. Tüm eylemlerimizde herkese örnek olmak, dayanışma ve dürüstlük esastır.

 SMF  RENT A CAR; Batmanlı hemşehrilerimize güvenle seyahat edebilmeleri ve araç kiralayabilmeleri için üst model,bakımlı ve kaskolu araçlarımız ile daha iyi hizmet verebilmek için mücadele etmektedir.

NOT: Düğün gezi taziye için servis araçlarımız mevcuttur.

Firmanın konum bilgisi bulanamadı.

SMF Oto Galeri İş İlanları

Firmaya ait henüz iş ilanı bulunamadı!

SMF Oto Galeri iş ilanı yayınladığında bu alanda görebilirsiniz.

smf oto galeri smf oto galeri batman smf rent acar smf rent acar batman batmanda satılık araç batmanda kiralık araç rent acar batman oto galeri batman günlük kiralık araç aylık kiralık araç