VAN TAYGAV TOPTAN KÖMÜR

VAN TAYGAV TOPTAN KÖMÜR

1970 kez görüntülendi.

VAN TAYGAV TOPTAN KÖMÜR

0533 059 0272 Ara
0533 059 0272 Ara
https://www.komursitesi.com/iletisim/

Çalışma Saatleri

Hafta içi : 08:00 - 00:00 Cumartesi : 08:00 - 00:00 Pazar : 08:00 - 00:00
istasyon mah fatih cad no :6 tuşba , 65100 merkez/ Van
Merkez / Van

VAN TAYGAV TOPTAN KÖMÜR


Van TAYGAV TOPTAN KÖMÜR 1991 yılında Van merkez’de kurulan firmamız Taygav Kömürcülük; 2010 yılı itibari ile hizmet ağını genişleterek TAYGAV TOPTAN KÖMÜR adı ile Van  Ve ilçelerine kömür satışı yapmaya başlamıştır. Kaliteli ürünleri ile Van kömür firmaları arasına giren firma; herzaman sektörün öncüsü olmuştur. ÜRÜNLERİMİZ HİZMETLERİMİZ İthal rus Kömürü, ithal afrika kömürü, Yerli şırnak kömürü, Kütahya tunçbilek kömürü, çelik meşe mangal kömürü. Toptan ve Perekende Satışı yapmaktayız. Size bir telefon kadar yakınız.

 

ÜRÜNLERİMİZ HİZMETLERİMİZ 

İthal rus Kömürü, ithal afrika kömürü, Yerli şırnak kömürü, Kütahya tunçbilek kömürü, çelik meşe mangal kömürü. Toptan ve Perekende Satışı yapmaktayız.  Size bir telefon kadar yakınız.


BAYİLİK ÇALIŞMAMIZ


Şahyak kömür, çalışkan kömür, safi kömür, bamak kömür, safkar Kömür, Atakaş kömür, ekokömür, ak kömür, alyak kömür, şahkar Kömür, Bölge bayii olan firmamız Tayğav Kömürcülük, kalite’yi Ucuza sunmayı hedef edinmiştir


Geniş ürün yelpazesi, genç ve dinamik kadrosuyla odun ve kömür Sektörünün çekici gücü Haline gelmiştir, firmamızın ilk hedefi    “kaliteli hizmet”tir.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Van  kömür,Van   kömürcülük ,Van kömür fiyatları,Van   kömür firmaları,Van  kömür satışı ve Vanda kömürcüler olarak bu firmaya arama motorlarından ulaşabilirsiniz. 


Firmanın konum bilgisi bulanamadı.

VAN TAYGAV TOPTAN KÖMÜR İş İlanları

Firmaya ait henüz iş ilanı bulunamadı!

VAN TAYGAV TOPTAN KÖMÜR iş ilanı yayınladığında bu alanda görebilirsiniz.

Van Taygav Toptan Kömür taygav kömür toptan satış adres taygav kömür toptan satış telefon taygav kömür toptan satış iletişim taygav kömür toptan satış nerede taygav kömür toptan satış van