Kozluk Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu

Yukarı Güneşli Mahallesi 15 Temmuz Caddesiı No: 12 KOZLUK/BATMAN Merkez / Batman
Cep Onaylı
Ücretli
Bugün 1 , Aralık ayında 6 ve toplamda 140 ayrı kişi ziyaret etti.

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

Kozluk Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu

Yukarı Güneşli Mahallesi 15 Temmuz Caddesiı No: 12 KOZLUK/BATMAN

Öğretmenevimiz; ilçe merkezinde, tarihi Kozluk Kalesine yaklaşık 1 km yakınında olup ilçe merkezinde otel bulunmadığından üyelerimiz ve kamu personeli dışında ilçeye gelen misafirlere de hizmet vermektedir. Batman il merkezine 60 Km, uzaklıktadır. Batman-Bitlis karayolu üzerinde yer alan ilçemize Batman havaalanı ve şehirlerarası otobüs terminalinden yaklaşık 45-50 dakikada ulaşılmaktadır. 


     Kozluk Öğretmenevi, BATMAN ili Yukarı Güneşli Mahallesi 15 Temmuz Caddesiı No: 12 Kozluk Batman adresinde yer alan 26 oda ve 48 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Batman-Bitlis karayolu üzerinde ilçe merkezinde, tarihi Kozluk Kalesine yaklaşık 4 km uzaklıkta olan Kozluk Öğretmenevi; Batman havaalanı ve şehirler arası otobüs terminalinden yaklaşık 45-50 dakikada mesafededir.

Odalarında internet erişimi, TV yayını hizmeti ve 24 saat sıcak su olanakları bulunan Kozluk Öğretmenevi‘nde otel bölümüne ek olarak kafeterya, ve oturma/VİP salonu da yer almaktadır.

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:00 - 18:00
Cumartesi08:00 - 14:00
PazarKapalı

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *