Teknik Paten Havalandırma & Klima

Şehit Muhtar Mahallesi, 28 Nisan Cd. 4/A, 34435 Sisli / İstanbul
Cep Onaylı
Ücretli
Bugün 1 , Haziran ayında 1 ve toplamda 191 ayrı kişi ziyaret etti.

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

Teknik Paten Havalandırma & Klima

Şehit Muhtar Mahallesi, 28 Nisan Cd. 4/A, 34435

TEKNİK PATEN HAVALANDIRMA KLİMA | İSTANBUL

Bugüne kadar en küçüğünden en büyüğüne tüm müşterilerimize en kaliteli hizmeti verdik. Verdiğimiz kaliteli, orjinal ve %100 müşteri memnuniyetli hizmetin bizim için en önemli yanı, müşterilerimizin çoğuyla sadece 1 kereliğine değil uzun vadeli çalışıyor olmamız. Bundan dolayı çalışmalarımız 7 gün 24 saat sürmektedir. Talep türüne göre haftasonu mesai sonrası da çalışma yapmaktayız.

Havalandırma sistemleri, havalandırma temizliği, havalandırma kanalı imalatı & havalandırma kanalı montajı, klima bakımı, klima temizliği, klima satışı, klima montajı ve klima servisi için bize ulaşabilirsiniz.

Havalandırma servisi ve klima servisi uygulamalarını İstanbul'da hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında sürdürmekteyiz. Gün içinde öncelikli hizmet verdiğimiz semt ve ilçeleri sıralarsak: Beyoğlu, Cihangir, Beşiktaş, Ortaköy, Etiler, Şişli, Osmanbey, Kurtuluş, Feriköy, Bomonti, Sarıyer, Mecidiyeköy, Levent, Tarabya, Merter, Avcılar, Başakşehir, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Fatih, Gaziosmanpaşa, Gebze, Güngören, Kartal, Kağıthane, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Topkapı, Tuzla, Yenibosna, Çekmeköy, Ümraniye, İkitelli ve Zeytinburnu diye yazabiliriz.

Havalandırma ve klima taleplerini her türlü mekana montajıyla birlikte teslim etmekteyiz. Bu mekan türlerinden bazıları: cafe, restaurant, lokanta, otel, otopark, boyahane, kahvehane, ofis, oda, dükkan ve her büyüklükten işyeri diye sıralayabiliriz. Ayrıca villa tipi veya apartman tipi konutlar için ev tipi havalandırma sistemleri montajını / imalatını yapmaktayız.

1 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Çalışma Saatleri

Hafta İçi7/24
Cumartesi7/24
Pazar7/24

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *