DİSA VİP ARAÇ KARAVAN

DİSA VİP ARAÇ KARAVAN

1254 kez görüntülendi.

Batman araç karavan imalat

0533 931 06 80 Ara
0552 635 81 34 Ara

Çalışma Saatleri

Hafta içi : 09:00 - 20:00 Cumartesi : 09:00 - 20:00 Pazar : 09:00 - 20:00
TPAO Bulvarı (Dünya Hastanesi Işıkları İlerisi ) No:155/C
Merkez / Batman

            Disa Vip Araç Dizayn 

      Batman merkezde , Dünya Hastanesi Işıklarından Körük kavşağı istikametine giderken 100 ileride ,geniş bir dükkanda hizmet vermektedir. Firmanın otopark sorunu yoktur. Firma ,çevre yolu üzerinde olduğundan belediye otobüsleri ve şehiriçi minibüs hatlarının güzergahı noktasındadır.  

     Batmanda vip araç uygulama firmaları arasında öncü bir isme sahiptir. Daha doğrusu Batmanda tek Güneydoğu da ise sayılı firmaların başında gelir. Kaliteli bir işçiliğin ve yaratıcılığın eseri olan Vip Araçlar için uzak yerlere gitmenize gerek kalmadı. Usta dokunuşların diğer adı : " Disa Vip Araç Karavan " 

   Kişiye Özel , özgü tasarımlarla rahatlığı ve konforu bir arada tutarak  Türkiyede en iyi vip araç Uygulama  merkezlerinden biri haline gelmiştir. Firmanın temel prensipleri arasında , müşteri memnuniyeti ilk sıradadır . Zevkler ve renkler tartışılmaz. Bu sloganla hareket eden firma ; hayalinizdeki tasarımı gerçekleştiriyor.  Hayalinizdeki vip araca kavuştururken , kesinlikle kaliteden ödün verilmiyor. İl dışından ve yurt dışından gelen yoğun talepler bunun en bariz göstergesidir. 

       Vip araç ve karavan Batman imalat firması olarak sizlere en iyisini yapmaya istekli olan bu ustalarla tanismanızı arzuluyoruz. Vip araç yada karavan ihtiyacınızı gidermeden önce mutlaka bu firmayla iletişim kurun. Bu firmayla tanışmanız ,menfaatiniz icabıdır. 

     Yüksek kalite standartlarında imal edilen tüm ürünler garanti kapsamındadır. Burada sadece vip araç Uygulaması yada karavan imalatı yapılmıyor. Burada evinizin mobilya dekorasyon ihtiyacınızı da gönül rahatlığıyla karşılayabilirsiniz. İşinizi ustaya bırakın, kafanız rahat etsin. 

Not: Kredi kartı geçerlidir . Ayrıca taksit imkanı sağlanmaktadır. 

          Firmanın Hizmetleri 

  • Vip araç tasarımı 
  • Karavan üretim 
  • Mobilya dizayn 
  • Araç kol dayama
  • Ses sistemi 
  • Koltuk giydirme
  • Araç iç dizayn kaplama
  • Ev veya işyeri mobilya dekorasyon 

           

                Firma Eklenme Tarihi: Ağustos 2022/ 5 

DİSA VİP ARAÇ KARAVAN İş İlanları

Firmaya ait henüz iş ilanı bulunamadı!

DİSA VİP ARAÇ KARAVAN iş ilanı yayınladığında bu alanda görebilirsiniz.

DİSA VİP ARAÇ KARAVAN Disavip Disa vip karavan Batman araç karavan Batman disa vip Vip araç fabrika batman Disa karavan batman Batman vip araç
Batmanda spor salonları